

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency | 22.1184 MHz |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Drive Level | 500 µW |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Stock: 1372
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08083
Ext.Price$0.08083
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08083 | $0.08083 |
| 10 | $0.07227 | $0.72270 |
| 50 | $0.06461 | $3.23050 |
| 100 | $0.05890 | $5.89000 |
| 500 | $0.05369 | $26.84500 |
| 1000 | $0.04894 | $48.94000 |
| 3000 | $0.04461 | $133.83000 |
| 5000 | $0.04067 | $203.35000 |
